Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Zgoda Kościół
kierunek:
Katowice Mickiewicza
4
28
B
5
06
24
B
37
6
07
42
7
07
38
8
08
38
9
08
38
10
38
11
38
12
08
38
13
08
38
14
08
38
15
08
38
16
08
38
17
38
18
38
19
27
20
27
21
27
22
41
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek