Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
98
Michałkowice Kościół
kierunek:
Michałkowice Plac 11 Listopada
7
29
A
8
9
10
17
A
11
12
13
14
15
39
A
16
17
18
54
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Siemianowice Powstańców Pętla