Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Lędziny Droga Do Górek
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
9
08
D
10
13
11
13
12
13
14
34
E
15
18
C
16
58
17
18
18
19
57
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla