Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Piekary Dwór
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
0
19
A
31
A
1
2
3
4
5
03
29
56
6
28
58
7
27
57
8
27
57
9
27
57
10
27
57
11
27
57
12
27
57
13
27
57
14
27
57
15
27
57
16
27
57
17
27
57
18
27
58
19
28
58
20
28
21
14
48
22
21
23
00
A
34
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park