Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Dąbrowa Miejska Węglowa
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
23
36
B
59
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia