Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Gliwice Lindego
kierunek:
Katowice Mickiewicza
4
26
50
5
19
54
6
19
49
7
19
49
8
19
49
9
49
10
14
A
49
11
19
49
12
19
49
13
19
49
14
19
49
15
19
49
16
49
17
19
A
49
18
09
A
42
19
13
A
43
20
43
21
07
A
57
B
22
14
A
23
07
A
43
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gliwice Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek