Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Pogoń Orla
kierunek:
Maczki Kościuszki
4
56
A
5
20
6
08
43
A
7
13
A
43
A
8
13
A
43
9
33
A
10
33
A
11
16
12
03
A
48
13
18
A
48
14
38
A
15
13
43
A
16
23
43
A
17
23
A
18
13
33
A
19
23
A
58
20
53
21
24
A
22
14
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kazimierz Górniczy Park