Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
657
Dąbrówka Mała Le Ronda
kierunek:
Panewniki Owsiana
4
53
5
18
48
6
18
48
7
18
48
8
18
48
9
18
53
10
23
53
11
22
52
12
22
52
13
22
52
14
22
52
15
22
52
16
22
52
17
23
53
18
23
19
00
25
A
20
05
35
21
05
22
10
23
10
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Wolności