Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
788
Czułów Astrów
kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
4
40
5
10
40
6
12
42
7
12
42
8
12
42
A
9
12
10
12
11
12
12
12
13
12
42
14
12
47
15
12
47
16
12
42
B
17
12
18
12
19
12
20
12
21
12
22
17
B
23
17
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców
B - Kurs do przystanku Brzezinka Centrum