Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Bytom Wrocławska
kierunek:
Chebzie Pętla
4
09
33
59
5
14
29
44
59
6
14
29
44
59
7
14
29
44
59
8
14
29
44
59
9
14
29
44
59
10
14
29
44
59
11
14
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
14
29
44
59
15
14
29
44
59
16
14
29
44
59
17
14
29
44
18
09
21
A
29
41
A
59
19
09
A
29
46
A
59
20
29
59
21
29
59
22
29
59
23
28
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego