Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Zabrze Plac Słowiański
kierunek:
Chorzów Rynek
3
32
47
A
4
07
35
A
5
6
7
8
9
10
16
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko