Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T19
Stroszek Kopalnia
kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
4
17
22
A
32
46
59
5
14
29
44
59
6
14
29
44
59
7
14
29
44
59
8
14
29
44
59
9
14
29
44
59
10
14
29
44
59
11
14
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
14
29
44
59
15
14
29
44
59
16
14
29
44
59
17
14
29
44
59
18
14
34
19
04
34
20
04
34
21
04
34
22
04
34
23
04
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego