Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
201
Łagiewniki Szyby Rycerskie
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
4
43
5
14
44
6
14
44
7
14
44
8
14
44
9
14
44
10
14
44
11
14
44
12
14
44
13
14
44
14
14
44
15
14
44
16
14
44
17
14
44
18
24
19
20
20
20
21
20
22
20
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy