Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Nakło Śląskie
kierunek:
Katowice Plac Wolności
4
45
5
14
44
6
14
44
7
14
44
8
14
44
9
14
44
10
14
44
11
14
44
12
14
44
13
14
44
14
14
44
15
14
44
16
14
44
17
14
49
18
19
34
A
49
19
29
20
16
46
21
29
22
15
A
21
23
05
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park
B - Kurs do przystanku Dołki Kaplica