Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
619
Osiedle Zachód Kościół
kierunek:
Siewierz Zamek (2)
6
31
7
8
53
9
10
11
12
13
14
58
15
58
16
17
18
19
08
20
21
22
23
16
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Krzanów Sklep