Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
65
Tychy Urząd Miasta
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
5
12
A
6
42
A
7
47
A
8
57
9
10
45
11
12
13
32
14
15
02
16
55
17
18
19
20
21
15
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Domy Polne