Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Giszowiec Kościół
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
41
5
09
41
6
11
41
7
11
41
8
11
41
9
11
41
10
11
56
11
41
12
11
41
13
11
41
14
11
41
15
11
41
16
11
17
11
41
D
18
11
19
14
20
14
21
14
22
14
23
14
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek
D - Kurs do przystanku Szopienice Kościół