Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
913
Panewniki Bema
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
4
22
52
5
24
39
54
6
09
24
39
54
7
09
24
39
54
8
09
24
39
54
9
09
34
54
10
14
34
54
11
14
34
54
12
14
34
54
13
09
24
39
54
14
09
24
39
54
15
09
24
39
54
16
09
24
39
54
17
09
34
54
18
14
34
54
19
25
55
20
25
55
21
25
55
22
25
55
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ligota Dworzec PKP