Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
98
Siemianowice Rynek
kierunek:
Halemba Pętla
4
32
5
6
7
8
9
15
C
10
11
12
05
13
14
15
16
25
17
18
19
20
28
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Chorzów Rynek