Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Mysłowice Katowicka
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
5
51
C
6
46
C
7
8
16
D
9
21
10
21
11
12
36
E
13
14
26
C
15
16
06
17
26
18
19
06
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla