Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Piekary Lipka
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
0
00
A
21
A
33
A
1
2
3
4
5
05
31
58
6
30
7
00
29
59
8
29
59
9
29
59
10
29
59
11
29
59
12
29
59
13
29
59
14
29
59
15
29
59
16
29
59
17
29
59
18
29
19
00
30
20
00
30
21
16
50
22
23
23
02
A
36
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park