Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Zajezdnia
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
0
08
A
1
2
3
4
5
46
A
6
57
A
7
8
9
10
11
12
13
42
A
14
11
A
15
16
17
18
18
A
19
11
A
20
20
A
21
44
A
22
23
09
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia