Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Bytom Łagiewnicka
kierunek:
Chorzów Rynek
3
52
4
00
A
08
23
A
43
5
12
A
6
7
8
9
10
55
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko