Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Siemonia Leśna
kierunek:
Sączów Kościół
7
09
8
9
54
10
11
12
04
13
14
08
15
16
26
17
18
43
19
20
39
21
22
23
01
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia