Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
98
Siemianowice Hutnicza
kierunek:
Michałkowice Plac 11 Listopada
7
38
A
8
9
10
26
A
11
12
13
14
15
48
A
16
17
18
19
03
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Siemianowice Powstańców Pętla