Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Łagiewniki Szyby Rycerskie
kierunek:
Chorzów Rynek
3
56
4
04
A
12
27
A
47
5
16
A
6
7
8
9
10
59
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko