Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Bieruń Rudnik
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
5
21
E
6
48
C
7
43
C
8
9
10
11
12
13
33
E
14
39
E
15
23
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla