Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Łagiewniki Krzyżowa
kierunek:
Chorzów Rynek
3
57
4
05
A
13
28
A
48
5
17
A
6
7
8
9
10
11
00
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko