Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Oświęcim Niwa
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
36
6
00
7
8
55
9
47
10
11
47
12
13
16
14
07
38
15
53
16
17
17
19
18
19
21
20
29
21
52
22
23
09
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy