Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Łagiewniki Fabryczna
kierunek:
Chorzów Rynek
3
58
4
06
A
14
29
A
49
5
18
A
6
7
8
9
10
11
01
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko