Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Siemonia Piekarnia
kierunek:
Sączów Kościół
9
57
10
11
12
07
13
14
11
15
16
29
17
18
46
19
20
42
21
22
23
04
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia