Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Oświęcim Stacja Bp
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
38
6
02
7
8
57
9
49
10
11
49
12
13
18
14
09
40
15
55
16
19
17
21
18
19
22
20
30
21
53
22
23
10
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy