Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Bieruń Plac Nobla
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
5
26
E
6
7
8
9
10
11
12
13
38
E
14
44
E
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla