Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Bytom Zamłynie
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
0
02
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
25
36
55
19
20
21
22
23
59
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy