Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T19
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
4
18
23
A
33
47
5
00
15
30
45
6
00
15
30
45
7
00
15
30
45
8
00
15
30
45
9
00
15
30
45
10
00
15
30
45
11
00
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
15
30
45
14
00
15
30
45
15
00
15
30
45
16
00
15
30
45
17
00
15
30
45
18
00
15
35
19
05
35
20
05
35
21
05
35
22
05
35
23
05
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego