Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Będzin Muzeum
kierunek:
Sączów Kościół
4
44
5
6
01
7
00
8
18
9
10
01
11
10
12
17
13
18
14
32
15
25
16
37
17
26
18
19
38
20
21
22
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Strzyżowice Parkowa