Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
65
Tychy Tęcza
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
5
13
A
6
43
A
7
48
A
8
58
9
10
46
11
12
13
33
14
15
03
16
56
17
18
19
20
21
16
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Domy Polne