Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Giszowiec Radosna
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
42
5
10
42
6
12
42
7
12
42
8
12
42
9
12
42
10
12
57
11
42
12
12
42
13
12
42
14
12
42
15
12
42
16
12
17
12
42
D
18
12
19
15
20
15
21
15
22
15
23
15
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek
D - Kurs do przystanku Szopienice Kościół