Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Piaśniki Szpital
kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
0
15
A
1
2
3
4
32
58
5
12
27
42
57
6
12
27
42
57
7
12
27
42
57
8
12
27
42
57
9
12
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
57
18
12
27
47
19
12
42
20
12
42
21
12
42
22
12
42
23
10
25
A
45
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego