Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T7
Łagiewniki Szyby Rycerskie
kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
4
04
39
52
5
05
21
36
51
6
06
21
36
51
7
06
21
36
51
8
06
21
36
51
9
06
21
36
51
10
06
21
36
51
11
06
21
36
51
12
06
21
36
51
13
06
21
36
51
14
06
21
36
51
15
06
21
36
51
16
06
21
A
36
51
A
17
06
21
A
36
51
18
21
51
19
21
51
20
21
51
A
21
21
51
22
21
A
51
A
23
22
A
A - Kurs do przystanku Zawodzie Zajezdnia