Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Chebzie Pawła
kierunek:
Chorzów Rynek
4
26
51
5
06
36
50
6
06
19
36
7
06
19
36
50
8
06
36
50
9
19
36
50
10
19
36
11
06
19
36
50
12
19
36
50
13
06
19
36
50
14
06
19
36
50
15
06
19
36
50
16
06
19
36
50
17
06
19
36
56
18
26
56
19
26
56
20
26
56
21
26
56
22
26
56
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy