Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Lipiny Mijanka
kierunek:
Chorzów Rynek
4
29
54
5
10
40
54
6
10
23
40
7
10
23
40
54
8
10
40
54
9
23
40
54
10
23
40
11
10
23
40
54
12
23
40
54
13
10
23
40
54
14
10
23
40
54
15
10
23
40
54
16
10
23
40
54
17
10
23
40
18
00
30
19
00
30
20
00
30
21
00
30
22
00
30
23
00
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy