Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Lipiny Bukowego
kierunek:
Chorzów Rynek
4
30
55
5
11
41
55
6
11
24
41
7
11
24
41
55
8
11
41
55
9
24
41
55
10
24
41
11
11
24
41
55
12
24
41
55
13
11
24
41
55
14
11
24
41
55
15
11
24
41
55
16
11
24
41
55
17
11
24
41
18
01
31
19
01
31
20
01
31
21
01
31
22
01
31
23
01
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy