Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Chropaczów Ratusz
kierunek:
Chorzów Rynek
4
33
58
5
14
44
58
6
14
27
44
7
14
27
44
58
8
14
44
58
9
27
44
58
10
27
44
11
14
27
44
58
12
27
44
58
13
14
27
44
58
14
14
27
44
58
15
14
27
44
58
16
14
27
44
58
17
14
27
44
18
04
34
19
04
34
20
04
34
21
04
34
22
04
34
23
04
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy