Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Mysłowice Katowicka
kierunek:
Ławki Pętla
6
33
7
33
8
33
9
33
10
33
11
33
12
33
13
33
14
33
15
33
16
33
17
18
33
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół