Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Siemianowice Kopalniana
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
5
13
44
6
14
44
7
14
44
8
14
44
9
14
44
10
14
44
11
14
44
12
14
44
13
14
44
14
14
44
15
14
44
16
14
44
17
14
44
18
14
44
19
13
A
43
20
43
21
43
22
38
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Estakada