Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Gliwice Tężnia
kierunek:
Katowice Mickiewicza
4
28
52
5
21
56
6
21
51
7
21
51
8
21
51
9
51
10
16
A
51
11
21
51
12
21
51
13
21
51
14
21
51
15
21
51
16
51
17
21
A
51
18
11
A
44
19
15
A
45
20
45
21
09
A
59
B
22
16
A
23
09
A
45
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gliwice Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek