Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
657
Bogucice Kościół
kierunek:
Panewniki Owsiana
4
58
5
23
53
6
23
53
7
23
53
8
23
53
9
23
58
10
28
58
11
27
57
12
27
57
13
27
57
14
27
57
15
27
57
16
27
57
17
28
58
18
28
19
05
30
A
20
10
40
21
10
22
15
23
15
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Wolności