Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Ławki Plebiscytowa
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
23
B
6
26
B
7
26
B
8
26
9
26
10
26
11
26
12
26
13
23
14
26
15
26
16
17
26
B
18
19
26
C
20
21
23
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców