Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
699
Gliwice Świętojańska
kierunek:
Brzezinka Nobla
4
30
B
5
12
42
6
12
42
7
12
42
B
8
12
42
A
9
12
52
A
10
12
B
11
12
B
12
12
B
42
13
12
42
14
12
42
15
12
42
16
12
B
42
B
17
12
18
12
19
14
B
20
14
44
21
14
22
14
B
44
A
23
18
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gliwice Centrum Przesiadkowe
B - Kurs do przystanku Osiedle Waryńskiego Pętla